Безкоштовна доставка по Україні за 1-2 дні
ua
Ваш кошик порожній!

Повернення та обмін

Що робити, якщо я хочу повернути товар та отримати гроші назад?

Якщо доставлений товар не підійшов або має заводський брак та ти хочеш повернути покупку, то необхідно організувати доставку (за наш рахунок) на відділення Нової Пошти в місті Запоріжжі. Перед поверненням попередньо зв'яжися з менеджером студії minnim.

Після отримання товару в оригінальному стані, ми оформимо повернення грошових коштів відповідно до способу оплати або зручним для тебе способом.

Що робити, якщо хочу поміняти покупку на інший розмір?

Тобі необхідно організувати доставку (за наш рахунок) на відділення Нової Пошти в місті Запоріжжі. Перед заміною попередньо зв'яжися з менеджером студії minnim для узгодження бажаного розміру. Обмін відбувається за умови наявності розміру на складі. При відсутності розміру ми повертаємо гроші.

Після отримання товару від тебе в оригінальному стані, ми відправимо повторно відповідний розмір за вказаною в замовленні адресою.

Протягом якого часу можна повернути / обміняти покупку?

Якщо доставлений товар не підійшов або має заводський брак і ти хочеш повернути / обміняти покупку, то необхідно організувати доставку (за наш рахунок) на відділення Нової Пошти в місті Запоріжжя. Перед поверненням / обміном попередньо зв'яжися з менеджером студії minnim.

В тебе є 14 днів з моменту покупки за умови збереження початкового товарного вигляду.