Швидка доставка по Україна за 1-2 дні
Ваш кошик порожній!

Які джинси зараз в моді: 6 трендів, на які варто звернути увагу

Кожен сезон в пошуковику з'являється один і той же запит: "Які джинси зараз в моді?". Хочеться, щоб речі з деніму не тільки ідеально сиділи, а й були трендовими і стильними. Ми зібрали вісім моделей, які допоможуть тобі виділитися, створити стильні образи і відчути себе в тренді.

Які джинси модні в 2023: кілька варіантів, щоб залишатися в тренді:

  • Широкі джинси.
  • Джинси з підворотами.
  • Прямі джинси.
  • Бермуди з деніму.
  • Джинси кльош.
  • Палаццо.

Пропонуємо розібратися детальніше, які зараз джинси в моді, з чим їх поєднувати і як носити.

Широкі моделі

Дизайнери пропонують повну свободу у всіх сенсах: від вибору моделей до ширини джинсів. Обсяг в стегнах, вільна посадка, розкльошені джинси-оверсайз - моделі на будь-який смак і фігуру.

Такі джинси відрізняються своєю універсальністю, адже носити їх можна як в офіс, так і створювати більш повсякденні образи. Так що ніяких обмежень.

широкие джинсы

Джинси з підворотами

Донедавна забутий тренд підвертати джинси знову набирає обертів. Тільки в цьому сезоні вони стали максимально широкими. Це вже не ті скромні підкоміри, під якими видно щиколотки. Тренд трансформувався і тепер можна сміливо підвертати джинси на 10-15 см. Але не забувай, що і тут важливо знати міру, враховувати пропорції фігури і модель джинсів.

джинсы с подворотами

Прямі джинси

Шукаєш, які джинси зараз модні? Можливо, відповідь криється в твоєму ж гардеробі. Прямі джинси знову переживають свій зоряний час. Їх носили в 90-і, 2000-ні і вони знову актуальні. По-перше, вони підходять усім (важливо тільки знайти свою модель), по-друге, дозволяють легко підлаштувати під свій гардероб, а не шукати повністю нові поєднання.

какие джинсы в моде

Джинси-бермуди

У гардеробах вже прижилися велосипедки, кюлоти, а тепер настав час бермудів з деніму. Поєднувати їх можна з об'ємними кардіганами, топами або светрами. Тут вже як ти вирішиш. Але безперечно, бермуди будуть в тренді, так що не обходь їх стороною.

модные джинсы

Джинси кльош

Ще одна відповідь, які джинси модні в цьому році - той самий кльош, родом з 70-х. У такій моделі є безліч плюсів і переваг. По-перше, джинси-кльош подовжують силует і відмінно підкреслюють переваги фігури. По-друге, з такою моделлю можна зробити безліч поєднань з іншими предметами гардеробу. Наприклад, навесні можна носити з об'ємними светрами або жакетами, влітку - з базовою білою футболкою або кроп-топами.

джинсы клеш

Палаццо

Одну з головних позицій, які джинси в моді, займають палаццо. Широкі джинси впевнено витісняють приталені моделі і займають почесне місце в рейтингу найбільш трендових і затребуваних. Широкі і вільні джинси-палаццо дозволяють включити фантазію і створити більш розслаблені образи в стилі бохо, або більш суворі і лаконічні, які вдало впишуться навіть в офісний дрес-код. Тут вибір за тобою.

какие джинсы модные

Не знаєш, які модні джинси вибрати? Переходь в каталог minnim і вибирай актуальні моделі.


Катерина Ліпчина, fan of denim