Швидка доставка по Україна за 1-2 дні
Ваш кошик порожній!

Як обрати джинси і бути в тренді

Давай поспілкуємося. Мене звуть Юля і я хочу доступно та просто розповісти тобі, як підібрати ідеальні джинси. У цих статтях я поділюся, як зрозуміти якісні джинси чи ні, яка пара джинсів підкреслить фігуру, а яка може істотно зіпсувати вам настрій, поспілкуюся з різними людьми, щоб зрозуміти які питання хвилюють і постараюся враховувати тип фігури кожного. Але для початку, розповім як саме джинси стали необхідним та звичним одягом в гардеробі.

Історія появи джинсів

Ще 30-40 років тому було важко уявити, як можна прийти і купити джинси. Думаю багато хто знає, що джинси з'явилися в Америці і придумав їх Леві Страусс, як міцні штани для золотошукачів, а Джейкоб Девіс, запропонував зміцнювати джинси заклепками. Так з'явився традиційний образ джинсів з заклепками на передніх, а пізніше і задніх кишенях. Через брак коштів Девіс не міг запатентувати свій винахід, йому довелося звернутися до Страуссу і запропонувати тому співпрацю.

Як обрати джинси

Цей союз набагато збільшив обсяг виробництва і реалізації штанів, сприяло швидкому зростанню популярності компанії. Джинси Levi's знаменитої серії 501 були забезпечені п'ятьма кишенями, мали подвійні строчки, заклепки, застібку на гудзики, фірмову нашивку і блакитний колір. У 1886 р на джинсах з'явився шкіряний лейбл з двома кіньми що розривають джинси. Таким чином вони хотіли підкреслити міцність джинсів. Тільки в 1926 р завдяки компанії Lee з'явилися джинси на блискавці спереду - модель «1012».

Історія джинсів

Перші жіночі джинси

Але коли джинси стали носити і жінки? У 1934 році Levi's пішов на значний ризик представивши джинси для леді. Вони були призначені для жінок, які працювали на ранчо і фермах. Це був дуже сміливий крок, враховуючи що жінки в штанах і так були рідкістю та не зовсім схвалювалося суспільством. Але в 1935 році жіночі джинси вже з'явилися в модному журналі Vogue. Це була вже не уніформа, а нова мода. Але все ж носити джинси жінки не могли повсюдно. Революціонеркою стала Мерилін Монро. Вона знялася у фільмі "Річка не тече назад" в джинсах в 1954 році. Так завдяки знаменитості джинси перейшли в звичайне життя. У 1957 році джинси з'явилися і в Москві. Але могли собі їх дозволити тільки діти дипломатів або пілоти, які літали за кордон. Тільки в 80-ті з'явились радянські джинси, але вони сильно поступались у якісті американським. І з тих же 80-х багато знаменитих дизайнерів стали створювати в свої джинсові колекції.

В сучасному світі джинси носять всі, хоча б раз в житті. Вони щільно увійшли в наше повсякденне життя. Правильно поєднуючи джинси можна одягати і в офіс, і на вечірку, і на побачення.

Джинси жіночі

Мої перші джинси

Я пам'ятаю свої перші дитячі джинси (тепер самі уважні легко вирахують скільки ж мені приблизно років). Мама купила мені їх у 2 класі і я відчувала себе дуже круто і модно, але дивлячись на свої старі фото, розумію, що виглядала жахливо, на відміну від своєї старшої сестри. У неї були відмінні, так звані, джинси - "банани" і "варенки". Дістати такі було складно і люди стояли в чергах за новинкою. З тих пір я змінила не одну пару. З дитячих джинсів переросла в жіночі і в моєму гардеробі знайдеться на даний момент кілька видів джинсів, - супер трендові джинси мом, скінні, прямі. Зараз не здивувати нікого ні розмаїттям кольорів, ні моделями. Були в моєму житті і розчарування, одні сиділи не дуже вдало, роблячи плоскою мою п'яту точку. Інші вигідно підкреслювали переваги, але їх вистачало тільки на сезон. Потім вони протиралися в непотрібних місцях або потворно витягувалися коліна.

Джинси жіночі чорні

Як відрізнити підробку

Як же зрозуміти, купуючи собі улюблені джинси, що вони зможуть витримати не один сезон? Що ж таке джинси? Чому одну пару джинсів носять 8 сезонів, а іншу не можна відносити навіть сезон? Давай розбиратися з усім по порядку. Почнемо з азів - з чого шиють ці самі джинси. Найголовніше в джинсовому одязі - це якість використовуваного матеріалу. Якщо ви навчитеся визначати якісну тканину і відрізняти її від підробки, то вам буде простіше зорієнтуватися у виборі джинсів.

Деним - матеріал, з якого робляться джинси - різниться по обробці і щільності. Традиційно тканина фарбується насиченим синім кольором «індиго», але сучасні джинси представлені найрізноманітнішої палітрою кольорів і відтінків. Виділяють кілька видів джинсової тканини у зв'язку з технологією виробництва і способу фарбування.

Щільність джинсів вимірюється в унціях (oz.) на квадратний ярд. Загальна вага джинсів становить 700-900 грам.

Денім

Легкий денім (lightweight denim)

До цієї категорії зазвичай відносять денім вагою від 5 до 11 унцій (oz.). Легкий денім не є рекордсменом по зносостійкості. Джинси з такого деніму, при інших рівних, майже напевно виявляться менш довговічними, ніж джинси з деніму більшої щільності. Крім того, любителі традиційних джинсів відзначають, що в порівнянні зі своїми більш важкими побратимами джинси з легкого деніму менш ефектно вицвітають і не особливо красиво старіють. Значить такі джинси можна купувати, але не більше, ніж на один сезон і як додаткові до основних.

Джинси жіночі сині

Деним середньої щільності (mid-weight denim)

Це самий універсальний, найпоширеніший і найпопулярніший варіант. Щільність такого деніму варіюється від 12 до 15 унцій (oz). Рівень комфорту виробів із середньої щільності набагато вище, ніж у виробів з легшого деніму. І з часом такі джинси стають приємніші, зручніші і м'якші. Кращі зразки цього деніму відрізняються високою зносостійкістю, але на даний момент є велика кількість посереднього деніму середньої щільності. Наш бренд minnim якраз спеціалізується на виробництві чоловічих джинсів і жіночих джинсів з щільного деніму 14.5 унцій, з високої якості.

Джинси жіночі чорні

Важкий денім (heavyweight denim)

Цей варіант зустрічається значно рідше двох попередніх. Важким денимом називають тканини з щільністю від 16 унцій (oz). Іноді щільність важкого деніму досягає 28-32 oz., І відповідні зразки справляють велике враження на новачків.

Зрозуміло, джинси з важкого деніму найкраще підходять для холодної і прохолодної погоди. Вони актуальні навіть у сильні морози. Влітку їх стане носити далеко не кожен. Джинси, щільність яких перевищує 20 унцій - задоволення на любителя.

Джинси жіночі сірі

Антітренди джинсів

Які ж тоді джинси купувати, знаючи вже як вони відрізняються за якістю? Почну з антітрендів, яким треба сказати категоричне ні!

  • Джинси з намальованими складками. Виглядають недоречно і дешево. Це не те, чого ми з вами прагнемо. Вже краще нехай джинси з часом самі утворюють свій унікальний малюнок потертих складок.
  • Відбілювання і потертості, як і складки давно не актуальні. Потертості на джинсах виступають як хайлайтер. А ми знаємо, що хайлайтер додає візуально об `єм і привертає зайву увагу до недоліків фігури.
  • Ні скажи аплікаціям та малюнкам. Такі джинси складно поєднуються в образі. Але якщо ти впевнена, що відчуваєш міру і вмієш поєднувати з іншими речами, не перевантажуючи образ - експериментуй. В іншому випадку, краще купити minnim-алістічні базові джинси.
  • Джинси з низькою посадкою. З такими треба бути дуже обережними. Скоріше за все вони знову повернуться найближчим часом в тренди, але вони швидше зашкодять вашій фігурі. Вкорочують ноги і подовжують верх. Якщо ви не висока дівчина, як і я, краще розглянути інші актуальні джинси.
  • 100% ні скажи джеггінсам. Джеггінси - це супер тонкий денім, іноді просто з тканини з фарбуванням під джінсовку, дуже обтягує фігуру, на гумці з намальованим замком. Це щось середнє між лосинами і джинсами скінні.

Джинси

Ідеальні джинси для тебе

Джинси, які актуальні завжди і підходять практично всім жінкам, - це класичні прямі джинси. Такі є у всіх дизайнерів і не виходять з моди ніколи. Вибирати прямі джинси треба не сильно широкого крою, майже облягаючи (майже!) твою ногу.

Які є загальні рекомендації для вибору своєї улюбленої пари?

  • Висока посадка. Візуально подовжує ноги, витягує силует, а щільна тканина ще й зробить низ вашого живота пласким.
  • Середня посадка підходить тим, хто любить заправляти верх. Сорочки, футболки заправлені в джинси завжди краще виглядають саме з середньою посадкою.
  • Денім має властивість розтягуватися. На скільки сильно, - залежить від щільності тканини і наявності стрейча. Враховуй це при підборі розміру. Головна умова, щоб пояс не передавлював вам боки. У поясі джинси майже не тягнуться.
  • Вільні джинси типу бойфренди, кюлоти або мам джинси повинні на 2 пальця відкривати щиколотку. Так ви будете виглядати стрункіше. Або якщо ви любителька широких джинсів палаццо, тоді вони повинні закривати взуття. Але палаццо, хоч і тренд сезону, ризиковано носити. Вони додають пару зайвих кілограм.
  • V-образна кокетка ззаду на джинсах зробить ваші сідниці більш округлими і піднятими. Пряма кокетка навпаки сплющує і приспускає попу. Як і кишені - низькі кишені роблять ноги коротше і попу пласкою.

Джинси жіночі прямі

Отже, підбиваючи підсумок, я раджу вибирати якісні джинси з щільного деніму. Економія у вигляді покупки дешевих джинсів виллється в додаткові витрати, так як вони прослужать вам менше часу, ніж покупка однієї, але ідеальної пари. Тренди відповідального споживання стають дедалі популярнішими. Будь відповідальною і знайди свою ідеальну пару. До нових зустрічей.

Юля Фурсенко, fan of denim.

Схожі новини
08 Квітня ‘21
Як вибрати джинси: визначаємося з моделлю, розміром і матеріалом
Сукні та спідниці можуть боротися за звання найпопулярніших речей в гардеробі, але ця номінація непохитно залишається у джинсів. Складно знайти людину, у якого немає улюбленої пари в гардеробі. Але ос
Читати