Підпишись та отримай -10% на перше замовлення

Як прати джинси: кілька порад, які продовжать життя виробам

Якщо закохуєшся в одні джинси, хочеться зберегти їх на все життя. Причому в тому ж вигляді, в якому ти з ними вперше зустрілася. Щоб все склалося, важливо дати їм правильний догляд. Тоді все буде добре.

Для початку потрібно розібратися, як правильно прати джинси, щоб вони прослужили тобі якомога довше.

Коротка інструкція, як прати джинси:

  • Температура води повинна бути не більше 30-40 ° C. У гарячій воді джинси сідають і можуть поміняти колір.
  • Перед пранням необхідно застебнути всі гудзики і вивернути джинси навиворіт.
  • Для прання краще всього підходить режим "Джинси". Якщо такого немає, слідуй інструкції, зазначеної на етикетці.
  • Джинси необхідно прати при крайній необхідності. Або прати лише певні ділянки.
  • Не віджимай джинси після прання, а дай воді просто стекти.

Тепер давай розберемося, які режими підходять, як правильно читати етикетки і який спосіб прання підходить краще: ручне або машинне.

як прати джинси

Як прати джинси в машинці?

Перед тим як відправити джинси в пральну машинку, обов'язково вивчи етикетку. На перший погляд складна і заплутана інструкція врятує тебе від неприємностей у вигляді полинялих і зіпсованих джинсів. Тому спочатку читаємо, а потім діємо.

Найпростіший і правильний спосіб, як випрати джинси в пральній машинці - увімкнути режим "Джинси". Все геніальне просто, дієво і безпечно. Якщо ж немає такого режиму, тоді виставляємо всі вручну.

По-перше, потрібно застебнути всі гудзики, перевірити кишені і вивернути джинси навиворіт. По-друге, вибирай правильні засоби для прання. У них ні в якому разі не повинно бути відбілювача, інакше класичні джинси будуть більше нагадувати варені.

Ще один важливий пункт - при якій температурі прати джинси. Виставляй на 30-40 ° C, і джинсам буде максимально комфортно. Прання в гарячій воді може посадити виріб або змінити колір. З хороших новин - джинси не потрібно прати після кожного вдягання.

Як правильно прати джинси

Як часто варто прати джинси?

Щоб джинси прослужили якомога довше, не варто прати їх занадто часто. Можна почистити плями локально, а закидати в пральну машинку тільки при необхідності. По-перше, часте прання швидко вимиває фарбу і джинси виглядають не так, як після покупки. По-друге, в перші кілька місяців джинси "звикають" і адаптуються до тебе. Це, до речі, не жарт. Джинси "запам'ятовують" все унікальні потертості і складки, які виникають при носінні.

Джинси, що не втрачають форми та кольору під час прання

NEW
Джинси Cropped Light
3100 ₴
NEW
Джинси Mom Black
3100 ₴
NEW
Джинси Palazzo Gray
3300 ₴

Також не варто забувати про усвідомлене споживання. Часте прання скорочує життєвий цикл джинсів. Тому прати їх варто тільки при крайній необхідності і відповідно до інструкції на етикетці.

режим прання джинсів

Як прати джинси вручну?

Якщо ти з тих, для кого прання руками - справжня медитація, тоді цей метод ідеально для тебе підійде. Та ще й збереже колір і форму джинсів. Отже, перевіряємо кишені і переходимо до самого прання.

Наповни ванну водою температурою 30-40 ° C. Пам'ятай, що вода ні в якому разі не повинна бути сильно гарячою. Інакше ризикуємо пошкодити джинси і доведеться з ними прощатися. А ця схема не для нас.

Не сип порошок на самі джинси. Найідеальніший варіант - розвести порошок окремо в воді і вилити вміст в ванну.

Далі переходь до прання. Викручувати не треба, злегка відіжми і дай воді стекти.

Ідеально сушити джинси в горизонтальному положенні. Якщо ж немає такої можливості, то акуратно повісь на балконі і дай висохнути.

Ще одне актуальне питання - як прати чорні джинси. Запам'ятай найважливіше правило - їх не можна замочувати з іншими речами, щоб не зіпсувати інший одяг. Так що прати чорні джинси найкраще окремо.

правильне прання джинсів

Правильний догляд за джинсами гарантує, що разом ви надовго. Так що не забувай про це і пам'ятай про правильний температурний режим :)

Катерина Ліпчина, fan of denim