Швидка доставка по Україна за 1-2 дні
Ваш кошик порожній!

Як скласти джинси: 3 способи без подальшого прасування і відпарювання

Зараз буде боляче. Тільки уяви гору речей, неохайно складених в шафі. Відкриваєш дверцята, звідти все вивалюється, а на пошуки улюблених джинсів йде приблизно годину. Знайомо? Щоб уникнути настільки неприємних подій, ми підготували інструкцію, як складати джинси, щоб все було компактно, зручно і без заломів.

как компактно сложить джинсы

Головні правила, як скласти джинси в шафі

Як правильно скласти джинси: покрокова інструкція

  • Для початку перевір кишені і прибери увесь їх вміст. Перший крок, який знають всі, але не всі дотримуються. Так що не пропускай.
  • Струси джинси, що прибрати всі складки і заломи.
  • Складай джинси навпіл так, щоб передні або задні кишені стикалися одна з одною. Це допоможе скласти джинси рівно і без заломів.
  • Далі необхідно скласти джинси один раз або двічі вертикально. Залежить від довжини джинсів і вільного місця в шафі.
  • Придумай свою систему зберігання джинсів. Можна складати рядами, можна стопками, а можна на вішалці в шафі.

Тепер розберемося зі способами, як скласти джинси, щоб їх завжди було легко знайти, без проблем надіти і з радістю вигуляти.

як скласти джинси до валізи

Спосіб №1. Повісити на вішалку

Безпрограшний варіант, щоб потім не прасувати джинси і завжди знати, де їх можна знайти. Можна повісити штани на планку, склавши вдвічі, а можна - повісити на вішалку з прищіпками. У другому випадку джинси повинні кріпитися за штанини і висіти кишенями вниз. Для цього тобі знадобиться висока шафа. У випадку з вішалками з планкою потрібно просто скласти джинси вдвічі і повісити в шафу.

як скласти джинси

Спосіб №2. Розкласти на полиці

Тут повторюємо лайфхак продавців-консультантів, як компактно скласти джинси. Для початку перевір кишені, потім заправ їх, щоб ніде нічого не стирчало. Акуратно розклади джинси на поверхні і склади джинси навпіл, одну штанину на іншу.

Далі склади джинси вертикально навпіл, а потім ще раз. У цій справі головне, щоб шви збігалися один з одним, інакше будуть заломи і плюс витрати часу на прасування джинсів.

как сложить джинсы что бы не занимало много места

Спосіб №3. Згорнути джинси

Ще один варіант для тих, у кого місця в шафі, як у валізі. Повтори етапи, як в попередньому пункті, а потім не складай вертикально, а просто зверни джинси в трубочку. Потім знайди їм почесне місце в шафі. Інакше є ризик заховати між футболками, платтями і не знайти потім.

как свернуть джинсы

Як не варто складати джинси

  1. Безладно закидати в шафу. Денім - матеріал щільний, але теж має властивість м'ятися. Тому не варто ставитися до нього зневажливо. Краще витратити кілька секунду і красиво скласти джинси, ніж потім 10 хвилин відпарювати.
  2. Нерівно складати джинси. Речі з деніму дуже люблять порядок. Якщо не скласти одним швом до іншого, є ризик появи заломів. Тому потрібно не просто скласти джинси, а зробити це дуже акуратно.
  3. Складати ще вологі джинси. Спочатку потрібно добре просушити, а потім вже ховати в шафу. Інакше денім окислюється і можуть з'явитися плями. Як правильно і швидко просушити джинси, ми вже розповідали раніше.  


Катерина Ліпчина, fan of denim

Схожі новини
16 Березня ‘21
Як підвернути джинси: варіанти під різний стиль та моделі
Найпростіший спосіб вкоротити або змінити звичний вид джинсів - зробити підвороти. Кілька рухів і цей прийом не тільки зробить джинси функціональними, але і трендовими. Як підвертати джинси, на що зве
Читати
24 Лютого ‘21
Як швидко висушити джинси: найпростіші та найшвидші методи
Знайоме відчуття, коли потрібно швидко зібратися на зустріч, побачення або прогулянку, а улюблені джинси тільки після прання? І звичайно ж, в цей момент тобі потрібні саме вони: улюблені, перевірені і
Читати