Швидка доставка по Україна за 1-2 дні
Ваш кошик порожній!

Як створюються джинси minnim

Ви знали, що процес створення джинсів складається з декількох етапів?

Один з найскладніших і важливих етапів, при якому будь-яка похибка може зіпсувати всю партію називається "прання". І ми це знаємо не з підручників. Саме так була зіпсована наша перша партія джинс в далекому 2016.

StoneWash (кам'яне прання) - це процес обробки деніму за допомогою спеціальних каменів та ензимів у великих промислових барабанах.

Мало хто знає, але спочатку сині джинси шиються з необробленого "сирого" деніму в кольорі індиго. І тільки після прання ми отримуємо наші насичені та складні відтінки.


Експериментуючи, ми провели безліч тестів та відшили десятки зразків, перед тим як змогли досягти наших 5 вінтажних відтінків.

Крім кольору "прання" дозволяє зробити денім м'якшим і приємнішим у носінні.

Ще одна деталь, яку оцінять любителі деніму — це битий шов різнорідних відтінків, який ви бачите внизу штаніни або на швах.

Поєднуючи технологічну обробку та щільний фактурний денім, ми отримуємо джинси, які не зношуються щонайменше 8 сезонів.

Схожі новини
18 Лютого ‘22
Види джинсів: гайд по жіночим моделям
Не секрет, що стиль джинсів, який ви вибираєте, може змінити весь ваш образ. Ми розповімо вам про різні типи джинсів - від вузьких скінні до мішкуватих джинсів-бойфрендів та джинсів мом, після чого ви
Читати
28 Липня ‘20
Джинсові тренди 2023 року. З чим носити джинси
Сьогодні хочу обговорити з вами як поєднувати різні моделі джинсів з одягом і взуттям, щоб завжди виглядати актуально і в тренді. Можна придбати наймодніші джинси, але невдало підібране взуття або вер
Читати
16 Червня ‘20
minnim - ти можеш все
Привіт!У  твоєму житті багато обов’язків, проектів, таблиць та дедлайнів.Ти цінуєш правила і свою свободу. Свободу бути ким хочеш, і з ким хочеш.Для тебе не існує рамок. Ні в географії, ні в голо
Читати