Швидка доставка по Україна за 1-2 дні
Ваш кошик порожній!

Як швидко висушити джинси: найпростіші та найшвидші методи

Знайоме відчуття, коли потрібно швидко зібратися на зустріч, побачення або прогулянку, а улюблені джинси тільки після прання? І звичайно ж, в цей момент тобі потрібні саме вони: улюблені, перевірені і ідеально сидять. Давай розберемося, як можна швидко висушити джинси, щоб не змінювати плани і образи.

Кілька правил, як швидко висушити джинси

 • Перед тим, як вибрати будь-який з методів сушки, обов'язково вивчи етикетку на джинсах. Виробник вже попередив тебе про ризики, головне це врахувати.
 • Перед сушінням джинси необхідно вивернути навиворіт, щоб не пошкодити тканину.
 • Сушка на сонці призводить до вигоряння тканини і джинси втрачають свій первинний зовнішній вигляд.
 • Якщо плануєш сушити джинси в пральній машинці за допомогою спеціального режиму, то клади туди всього одну річ.
 • Сушити джинси феном можна тільки на відстані не менше 30 см, а прасувати тільки через бавовняну тканину.

Тепер давай детальніше розберемося, як швидко висушити джинси, використовуючи підручні прилади.

Як швидко висушити джинси після прання: перевірені методи

як висушити джинси за 20 хвилин

У пральній машинці

Якщо ти знаєш, що тобі терміново знадобляться ці джинси прямо сьогодні, то потрібно подбати про сушіння заздалегідь, а саме - в процесі прання. Установи режим "віджиму" і "Сушки" (якщо тобі пощастило і у пральної машини є така функція). Це найшвидший і інтенсивний спосіб зробити джинси практично сухими ще на етапі прання.

Однак, дуже уважно вивчи бирку на брюках. Чи допустимі до денім певні режими пральної машинки і не вийде так, що після прання джинси дадуть усадку. Важливо також звернути увагу, що джинси чоловічі відрізняються від жіночих своєю щільністю. Джинси жіночі можуть бути менш щільними, і це вплине на швидкість сушіння.

як висушити джинси за ніч

За допомогою фена

Давай зізнаємося: все ми це робили. Шукали способи, як висушити джинси за 20 хвилин і рука відразу потягнулася за феном. Але не забувай про дуже важливі моменти:

 • сушити джинси за допомогою фена можна тільки на відстані не менше 30 см;
 • виставляй фен на максимальну потужність, щоб висушити джинси якомога швидше і не впливати на денім штучним повітрям занадто довго;
 • сушити джинси потрібно тільки навиворіт.

Намагайся не вдаватися до цього методу занадто часто. Тільки в екстрених випадках, коли потрібні джинси прямо тут і зараз.

як швидко висушити джинси після прання

За допомогою праски

Ще один твій помічник, який знає, як висушити джинси за 10 хвилин. Для цього тобі знадобиться прасувальна дошка, бавовняна тканина, сам праска і трохи терпіння. Що потрібно знати про сушіння джинсів праскою?

 • Виверни джинси навиворіт і рівно розклади на прасувальну дошку, прибравши всі заломи і складки.
 • Зверху на джинси розклади бавовняну тканину, через яку будеш прасувати.
 • Пропрасуй джинси розігрітою праскою, приділяючи увагу кишеням, поясу і швам.
 • Виверни брюки і пропрасуй з лицьового боку, теж з використанням бавовняної тканини.

як прати джинсовку

Ще кілька методів, як швидко висушити джинси

Є ще кілька дієвих методів, які допоможуть швидко висушити джинси.

Вентилятор. Просто хіба джинси на спинці стільця на відстані 30 см від вентилятора і дай йому трохи часу. Циркуляція повітря швидко позбавить від вологи і ти отримаєш вже сухі джинси.

Батарея або електросушарка. За допомогою цих приладів можна швидко висушити джинси. Пам'ятай тільки один момент - періодично джинси потрібно знімати з батареї, струшувати і класти зворотною стороною.

Можеш використовувати будь-який з методів сушки джинсів. Звичайно, найбезпечнішим є природне висихання. Так, не псується тканина, немає ризику усадки і пошкодження тканини. Але якщо все-таки іноді і потрібно швидко висушити джинси, то можеш скористатися будь-яким з методів. Головне - слідуй інструкції і читай етикетки.

Катерина Ліпчина, fan of denim

Схожі новини
10 Червня ‘21
Як скласти джинси: 3 способи без подальшого прасування і відпарювання
Зараз буде боляче. Тільки уяви гору речей, неохайно складених в шафі. Відкриваєш дверцята, звідти все вивалюється, а на пошуки улюблених джинсів йде приблизно годину. Знайомо? Щоб уникнути настільки н
Читати